Středomoří banner PR
Generální manažer MSC Cruises Gianni Onorato uvedl, že je na tento úspěch své firmy patřičně pyšný. Evropská společnost s celosvětovými ambicemi se specializuje na okružní plavby na výletních lodí po Středomoří, lodě MSC lze však potkat i v Karibiku, severní Evropě, jižní Americe a jižní Africe.
MSC Cruises se sídlem v Ženevě je největší soukromou společností, provozující obří výletní lodě. Její růst v posledních 10 letech zaznamenala růst o neuvěřitelných 800%.

 

Nové lodě MSC

Růst společnosti pokračuje plánovanou investicí do stavby nových lodí ve výši 5,1 miliard euro, čímž se její kapacitado roku 2022  zdvojnásobí. Již nyní jsou uzavřené kontrakty na další nové lodě: luxusní plavidlo MSC Meraviglia vypluje v červenci 2017 a bude se plavit po Středomoří, další plovoucí resort MSC Seaside bude od prosince 2017 nasazená v Karibiku.

 

Nové trasy z Kuby

Plavidla MSC se již v posledních letech úspěšně zabydlela v oblasti Karibiku. Hosté mohou navštívit kouzelné ostrovy Antilského souostroví. Od prosince 2015 se nabízí v této oblasti nová úžasná možnost: plavby z kubánské Havany. Nově zrenovovaná výletní loď MSC Opera vyrazí celkem 16x na týdenní okruh z Havany k Jamajce, Kajmanským ostrovům a Mexiku.
Zdroj: tisková zpráva MSC Cruises 
Plavby Orbis Link - specialisté na okružní plavby po celém světě. Kontakt plavby@orbislink.cz, telefon 271 751 495.