Společnost MSC Cruises, největší soukromá lodní společnost na světě, dokončila renovaci 4 lodí lodí třídy Lirica. Na tzv. renesační program bylo investováno okolo 200 miliónů EUR. Díky této nemalé investici nabídne společnost flotilu dobře udržovaných a moderních lodí.

Lodě MSC Armonia, MSC Sinfonia, MSC Opera a MSC Lirica byly zvětšené unikátním způsobem, kdy do středu lodi byl vložen nový blok s kajutami a kýl se tak celkově prodloužil. Hosté na zrenovovaných lodích naleznou více komfortu díky nově zbudovanému wellness centru se širokou nabídkou masáží a dalších ošetření. Do nového kabátu se také oblékly dětské kluby a herny, ve kterých malí hosté naleznou začkové hračky Lego a Chico. Značné změny také doznaly hroní otevřené paluby, na kterých hosté nově naleznou vodní trysky, děla a další zařízení pro vodní hrátky.

Kde potkáte zrenovované lodě MSC roce 2016?

Lodě s novotou svítícími interiéry se budou plavit především po Středomoří a v severní Evropě. Plavby na těchto krásných plovoucích resortech tak budou snadno dostupné i pro české turisty, pro které společnost MSC už dávno není neznámá.


Plavby Orbis Link - specialisté na okružní plavby po celém světě. Kontakt plavby@orbislink.cz, telefon 271 751 495.